Personal

Här hittar du kontaktuppgifter till alla oss som jobbar på Fridhem.

Om du inte hittar den du söker går det bra att kontakta receptionen.
info@fridhemsfolkhogskola.se
0418-446000

Administration
Roger Johansson
Rektor
roger.johansson@fridhemsfolkhogskola.se
Tfn:0418-446000
Adnan Spahic
Ekonomichef/Systemansvarig
adnan@fridhemsfolkhogskola.se
Tfn:0418-446000
Gunilla Pålsson
Receptionist och spindeln i nätet
gunilla.palsson@fridhemsfolkhogskola.se
Tfn:0418-446000
Katarina von Essen
Kurator
katarina.von.essen@fridhemsfolkhogskola.se
Tfn:0418-446000
Monica Bengtsson
Administration
monica.bengtsson@fridhemsfolkhogskola.se
Tfn:0418-446000
Daniel Söderlind
Sommarkursproducent
daniel.soderlind@fridhemsfolkhogskola.se
Tfn:0418-446000
Lars Karlsson
Biträdande rektor
lars.karlsson@fridhemsfolkhogskola.se
Tfn:0418-446000
Anders Clevestad
Kontaktlärare Högskoleförberedande år 2
anders.clevestad@fridhemsfolkhogskola.se
Tfn:0418-446000
Joanna Agetorp
Lärare Allmän Kurs
joanna.agetorp@fridhemsfolkhogskola.se
Tfn:0418-446000
Niklas Hernmo
Lärare Allmän Kurs, föräldraledig
niklas.hernmo@fridhemsfolkhogskola.se
Tfn:0418-446000
Pia Palm
Kontaktlärare Måleri
pia.palm@fridhemsfolkhogskola.se
Tfn:0418-446000
Tove Stenqvist
Kontaktlärare Högskoleförberedande år 1
tove.stenqvist@fridhemsfolkhogskola.se
Tfn:0418-446000
Anders Vestergård
Biträdande rektor
anders.vestergard@fridhemsfolkhogskola.se
Tfn:0418-446000
Maria Maunsbach
Kontaktlärare Berättarpionjärerna
maria.maunsbach@fridhemsfolkhogskola.se
Tfn:0418-446000
Gustav Annerblom
Kontaktlärare Filmlinjen
gustav.annerblom@fridhemsfolkhogskola.se
Tfn:0418-446000
Malin Englund
Kontaktlärare Filmlinjen
malin.englund@fridhemsfolkhogskola.se
Tfn:0418-446000
Caroline Rossi
Kontaktlärare Filmlinjen
caroline.rossi@fridhemsfolkhogskola.se
Tfn:0418-446000
Karolina Almgren
Kontaktlärare Fridhems Musiklabb/ Lärare Fridhems Jazzlinje
karolina.almgren@fridhemsfolkhogskola.se
Tfn:0418-446000
Emeli Ek
Kontaktlärare Fridhems Musiklabb
emeli.ek@fridhemsfolkhogskola.se
Tfn:0418-446000
Peter Jonasson
Kontaktlärare Grafisk Design
peter.jonasson@fridhemsfolkhogskola.se
Tfn:0418-446000
Alaya Vindelman
Kontaktlärare Grafisk Design
alaya.vindelman@fridhemsfolkhogskola.se
Tfn:0418-446000
Maja Lindén
Kontaktlärare Fridhem Grafisk/ Content Manager
maja.linden@fridhemsfolkhogskola.se
Tfn:0418-446000
Fanny Gunnarsson
Kontaktlärare Jazzlinjen
fanny.gunnarsson@fridhemsfolkhogskola.se
Tfn:0418-446000
Jan Karlsson
Kontaktlärare Jazzlinjen
jan.karlsson@fridhemsfolkhogskola.se
Tfn:0418-446000
August Lindmark
Kontaktärare Teaterlinjen
august.lindmark@fridhemsfolkhogskola.se
Tfn:0418-446000
Joakim Narin
Kontaktlärare Teaterlinjen
joakim.narin@fridhemsfolkhogskola.se
Tfn:0418-446000
Peter Öberg
Kontaktlärare Teaterlinjen
peter.oberg@fridhemsfolkhogskola.se
Tfn:0418-446000
Peter Dahlgren
Timlärare Jazzlinjen
peter.dahlgren@fridhemsfolkhogskola.se
Tfn:0418-446000
Emma Denward
Timlärare Musiklinjerna
emma.denward@fridhemsfolkhogskola.se
Tfn:0418-446000
Magnus Hjorth
Timlärare Jazzlinjen
magnus.hjorth@fridhemsfolkhogskola.se
Tfn:0418-446000
Andreas Hourdakis
Timlärare Jazzlinjen
andreas.hourdakis@fridhemsfolkhogskola.se
Tfn:0418-446000
Snorre Kirk
Timlärare Jazzlinjen
snorre.kirk@fridhemsfolkhogskola.se
Tfn:0418-446000
Mårten Lundgren
Timlärare Jazzlinjen
marten.lundgren@fridhemsfolkhogskola.se
Tfn:0418-446000
Daniel Staley
Timlärare på Teaterlinjen
daniel.staley@fridhemsfolkhogskola.se
Tfn:0418-446000
Sven-Erik Lundeqvist

sven-erik.lundeqvist@fridhemsfolkhogskola.se
Tfn:0418-446000
Claus Veis Sørensen

claus.veissorensen@fridhemsfolkhogskola.se
Tfn:0418-446000
Kathrine Windfeld
Timlärare Jazzlinjen
kathrine.windfeld@fridhemsfolkhogskola.se
Tfn:0418-446000
Michala Östergaard-Nielsen
Timlärare Jazzlinjen
michala.ostergaard-nielsen@fridhemsfolkhogskola.se
Tfn:0418-446000
Andrea Havelius
Kock
andrea.havelius@fridhemsfolkhogskola.se
Tfn:0418-446000
Benny Hesselgard
Kökschef
benny.hesselgard@fridhemsfolkhogskola.se
Tfn:0418-446000
Friida Melin
Föräldraledig
friida.melin@fridhemsfolkhogskola.se
Tfn:0418-446000
Isabella Seidel
Köksbiträde
isabella.seidel@fridhemsfolkhogskola.se
Tfn:0418-446000
Johan Larsson
Kock
johan.larsson@fridhemsfolkhogskola.se
Tfn:0418-446000
Robert Macsotay
Kock
robert.macsotay@fridhemsfolkhogskola.se
Tfn:0418-446000
Tommy Persson
köksbiträde
tommy.persson@fridhemsfolkhogskola.se
Tfn:0418-446000
Emilia Kristensson
Internatchef
emilia.kristensson@fridhemsfolkhogskola.se
Tfn:0418-446000
Hasija Smajlovic
Lokalvårdare
hasija,smajlovic@fridhemsfolkhogskola.se
Tfn:0418-446000
Göran Frick
Vaktmästare
goran.frick@fridhemsfolkhogskola.se
Tfn:0418-446000
Michael Jeppsson
Vaktmästare
info@fridhemsfolkhogskola.se
Tfn:0418-446000
Mohammad AbdAlraheem
Vaktmästare
info@fridhemsfolkhogskola.se
Tfn:0418-446000