Folkhögskola - Utbilda dig tillsammans med oss

Personal

Här hittar du kontaktuppgifter till alla oss som jobbar på Fridhem.

Om du inte hittar den du söker går det bra att kontakta receptionen.
info@fridhemsfolkhogskola.se
0418-446000

Administration
Adnan Spahic
Ekonomichef/Systemansvarig
adnan@fridhemsfolkhogskola.se
Tfn:0418-446000
Gunilla Pålsson
Receptionist och spindeln i nätet
gunilla.palsson@fridhemsfolkhogskola.se
Tfn:0418-446000
Daniel Söderlind
Sommarkursproducent
daniel.soderlind@fridhemsfolkhogskola.se
Tfn:0418-446000
Lars Karlsson
Biträdande rektor
lars.karlsson@fridhemsfolkhogskola.se
Tfn:0418-446000
Anders Clevestad
Kontaktlärare Högskoleförberedande
anders.clevestad@fridhemsfolkhogskola.se
Tfn:0418-446000
David Lenander
Kontaktlärare Foto
david.lenander@fridhemsfolkhogskola.se
Tfn:0418-446000
Helena Plato Lundström
Kontaktlärare Högskoleförberedande
helena.plato.lundstrom@fridhemsfolkhogskola.se
Joanna Agetorp
Kontaktlärare Textil konst
joanna.agetorp@fridhemsfolkhogskola.se
Tfn:0418-446000
Niklas Hernmo
Lärare Allmän Kurs
niklas.hernmo@fridhemsfolkhogskola.se
Tfn:0418-446000
Pia Palm
Kontaktlärare Måleri
pia.palm@fridhemsfolkhogskola.se
Tfn:0418-446000
Tove Stenqvist
Kontaktlärare Studieförberedande och grund
tove.stenqvist@fridhemsfolkhogskola.se
Tfn:0418-446000
Anders Vestergård
Biträdande rektor
anders.vestergard@fridhemsfolkhogskola.se
Tfn:0418-446000
Malin Englund
Kontaktlärare Filmlinjen
malin.englund@fridhemsfolkhogskola.se
Tfn:0418-446000
Caroline Rossi
Kontaktlärare Filmlinjen
caroline.rossi@fridhemsfolkhogskola.se
Tfn:0418-446000
Karolina Almgren
Kontaktlärare Fridhems Musiklabb/ Lärare Fridhems Jazzlinje
karolina.almgren@fridhemsfolkhogskola.se
Tfn:0418-446000
Emeli Ek
Kontaktlärare Fridhems Musiklabb
emeli.ek@fridhemsfolkhogskola.se
Tfn:0418-446000
Marie Herzog
Kontaktlärare Grafisk Design
marie.herzog@
Tfn:0418-446000
Peter Jonasson
Kontaktlärare Grafisk Design
peter.jonasson@fridhemsfolkhogskola.se
Tfn:0418-446000
Maja Lindén
Kontaktlärare Grafisk Design
maja.linden@fridhemsfolkhogskola.se
Tfn:0418-446000
Stina Andersdotter
Kontaktlärare Jazzlinjen
stina.andersdotter@fridhemsfolkhogskola.se
Jan Karlsson
Kontaktlärare Jazzlinjen
jan.karlsson@fridhemsfolkhogskola.se
Tfn:0418-446000
August Lindmark
Kontaktärare Teaterlinjen
august.lindmark@fridhemsfolkhogskola.se
Tfn:0418-446000
Peter Öberg
Kontaktlärare Teaterlinjen
peter.oberg@fridhemsfolkhogskola.se
Tfn:0418-446000
Peter Dahlgren
Timlärare Jazzlinjen
peter.dahlgren@fridhemsfolkhogskola.se
Tfn:0418-446000
Emma Denward
Timlärare Musiklinjerna
emma.denward@fridhemsfolkhogskola.se
Tfn:0418-446000
Magnus Hjorth
Timlärare Jazzlinjen
magnus.hjorth@fridhemsfolkhogskola.se
Tfn:0418-446000
Andreas Hourdakis
Timlärare Jazzlinjen
andreas.hourdakis@fridhemsfolkhogskola.se
Tfn:0418-446000
Snorre Kirk
Timlärare Jazzlinjen
snorre.kirk@fridhemsfolkhogskola.se
Tfn:0418-446000
Mårten Lundgren
Timlärare Jazzlinjen
marten.lundgren@fridhemsfolkhogskola.se
Tfn:0418-446000
Daniel Staley
Timlärare på Teaterlinjen
daniel.staley@fridhemsfolkhogskola.se
Tfn:0418-446000
Kathrine Windfeld
Timlärare Jazzlinjen
kathrine.windfeld@fridhemsfolkhogskola.se
Tfn:0418-446000
Michala Östergaard-Nielsen
Timlärare Jazzlinjen
michala.ostergaard-nielsen@fridhemsfolkhogskola.se
Tfn:0418-446000
Michael Jeppsson
Vaktmästare
info@fridhemsfolkhogskola.se
Tfn:0418-446000